Filtruj

Praca System B A - Stale

211-213 z 213 ofert pracy

Kierownik Robót Drogowych/Utrzymaniowych

PRACAPRACA
Sandomierz

Jesteśmy spółką zajmującą się całorocznym, kompleksowym utrzymaniem dróg krajowych. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Robót Drogowych/Utrzymaniowych - Całoroczne Kompleksowe Utrzymanie Dróg Krajowych Miejsce pracy: Województwo Świętokrzyskie Twoje zadania: Koordynacja i nadzór nad w...

29.05.202429.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji - Nowy Zakład

PILKINGTON IGP SP. Z O.O.PILKINGTON IGP SP. Z O.O.
Sandomierz

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizują...

Specjalista ds. sprzedaży prod. finans.-kasjer-SKOK Chmielewskiego

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Stalowa Wola

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2515 s