Filtruj

Praca System Nocny - Kleszczów

16-18 z 18 ofert pracy

Praca w magazynie w Głuchowie - darmowy transport - NOCKI

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Bełchatów

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Twojej okolicy? Pracuj w centrum logistycznym w Głuchowie, obsługującym znany sklep internetowy z odzieżą! Możesz zacząć już za kilka dni! Zapewniamy DARMOWY TRANSPORT do pracy z: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Sulejowa – do...

23.05.202423.05.2024
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na magazynie/produkcji/ TYGODNIÓWKI/ Dodatek do weekendów

JULIAJULIA
Pajęczno

Lokalizacja: Żłobnica Zapewniamy: - Umowę o pracę, - Pracę w systemie zmianowym, - Dodatek nocny w wysokości 25%, - Stawkę 28,5 zł - 31,5 zł brutto za godzinę, - Premie, - Dofinansowanie do obiadu, - Zaliczki, - Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w weekendy. Mile widziane doświadczenie ...

22.05.202422.05.2024
od 28 zł

(cz) Praca na produkcji - od zaraz

HUMAN&HUNTER SP. Z O.O.HUMAN&HUNTER SP. Z O.O.
Dobryszyce

Opis stanowiska: praca przy linii produkcyjnej wiązek kablowych dla AGD, kontrola jakości. Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, dbałość o jakość wykonywanej pracy, doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane. Oferujemy: pracę od poniedziałku do piątku, stawkę 27,70 zł brut...

21.05.202421.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0417 s