Filtruj

Praca Systemy B A - Mońki

16-18 z 18 ofert pracy

Telefoniczna obsługa recepcji.

LAVORO SP. Z O.O.LAVORO SP. Z O.O.
Knyszyn

POSZUKIWANI KANDYDACI Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.Nie wykluczamy ze względu na schorzenie.Od nas otrzymasz:- pracę w trybie stacjonarnym w biurze w Białymstoku- szkolenia i opiekę prowadzoną przez doświadczonych trenerów- umowę o pracę lub zlecenie w prężnie rozwijającej się firmie- s...

24.05.202424.05.2024

Sprzątanie, Twierdza-Osowiec

CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Goniądz

Zatrudnię osobę do sprzątania w Osowcu-Twierdzy. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-13:00 oraz 13:00-19:00....

15.05.202415.05.2024

Pracownik inwentryzacji

Szumowo

Zakres obowiązków: Liczenie towaru za pomocą skanera System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania:...

11.04.202411.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0975 s