Filtruj

Praca Systemy - Lipka

151-153 z 153 ofert pracy

ŚLUSARZ/SPAWACZ- naprawy urządzeń przemysłowych, możliwość przyuczenia

GRUPA ERBUDGRUPA ERBUD
Wieruszów

Opis stanowiska: Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń przemysłowych (możliwość przyuczenia) Wykonywanie prostych prac spawalniczych (mile widziany ukończony kurs spawania) Wykonywanie konstrukcji stalowych, regeneracja urządzeń Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub techniczne (kierunek mechanik...

03.08.202303.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

TOKARZ MANUALNY- ERBUD Industry - Wieruszów - Umowa o pracę

Wieruszów

Opis stanowiska: Regeneracja i obróbka elementów (wałek, śruba, tuleja, nakrętka) na tokarkach manualnych Produkcja jednostkowa (każdorazowo samodzielny dobór parametrów) Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane o kierunku mechanika) 3-letnie doświadczenie na podobnym stano...

Spedytor / Pracownik ds. logistyki

MARTAMARTA
Biała Rządowa

Grupa Producentów Owoców Witamina Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Spedytor / Pracownik ds. logistyki Nasze oczekiwania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej uczciwość, pracowitość, pozytywne nastawienie energia oraz chęć do pracy i nauki Obowiązki: plan...

12.07.202312.07.2023
od 5800 zł