Filtruj

Praca Szkola Jezykowa - Andrespol

736-738 z 738 ofert pracy

Zaopatrzeniowiec/ Zakupowiec

GAMON TRUCKS SP. Z O.O.GAMON TRUCKS SP. Z O.O.
Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków: · wysyłanie zapytań i weryfikacja ofert, · zamawianie i zakup części do samochodów ciężarowych, · monitorowanie i uzupełnianie stanów minimalnych na magazynie, · inwentaryzacja magazynu, · reklamacja części u dostawców. Wymagania: · znajomość programu Subiekt GT, · znajomo...

08.11.202308.11.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Techniczka/Technik – fabryka P&G Aleksandrów Łódzki

REKRUTACJAALEKS.IMREKRUTACJAALEKS.IM
Aleksandrów Łódzki

Masz wykształcenie techniczne lub doświadczenie w środowisku produkcyjnym: operator, elektronik, mechanik itp.? Zostań Pracownikiem w P&G! Procter & Gamble to największa na świecie firma produkująca towary konsumpcyjne, prowadząca działalność w 80 krajach. W swoim portfolio mamy takie marki jak Ol...

02.10.202302.10.2023

Junior Product Manager

SKAMEX S. A.SKAMEX S. A.
Łódź

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która: jest obecna na rynku od ponad 30 lat. zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy! w ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych ...

13.09.202413.09.2024