Filtruj

Praca Szkola Podstawowa - Chełm

31-33 z 33 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY

EWA SP. Z O.O.EWA SP. Z O.O.
Sawin

Zakres obowiązków: - współorganizowanie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych, łącznie z przygotowaniem odpowiednich pomocy naukowych oraz dostosowanie tematyki zajęć do potrzeb indywidualnych powierzonych wychowanków, - rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci z dysfunkcjami psychoruchowym...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓŁTAŃCACHSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓŁTAŃCACH
Żółtańce-Kolonia

Zakres obowiązków: Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych. Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci. Prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami Wymagania: wyksz...

04.04.202404.04.2024

Fizjoterapeuta domowy Gmina Kraśniczyn

HABILITAS SP. Z O.O.HABILITAS SP. Z O.O.
Kraśniczyn

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Kraśniczyn (woj. lubelskie) Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty. Wymagania: wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magiste...

20.03.202420.03.2024