Filtruj

Praca Szkola Prywatna - Środa Śląska

16-18 z 18 ofert pracy

Manager IT Service Desk

nowa oferta
VOSS AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.VOSS AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.
Nowa Wieś Legnicka

Manager IT Service Desk Gdańsk, Pomeranian Voivodeship Manager IT Service Desk Nowa Wieś Legnicka, Lower Silesian Voivodeship, Polska Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki) System operacyjny Jako Manager IT Service Desk będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i rozwijanie zespołu IT Servic...

20.05.202420.05.2024

Serwisant - Doradca Sportowy

nowa oferta
DECATHLON SP. Z O.O.DECATHLON SP. Z O.O.
Bielany Wrocławskie

Serwisant - Doradca Sportowy Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) Twój zakres obowiązków naprawianie, konserwowanie oraz regulowanie sprzętu rowerowego oraz narciarskiego, dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów, podejmowanie decyzji h...

Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie

nowa oferta
M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: patrolowanie obiektu, współpraca z Dowódcą Zmiany, kontrola ruchu osobowego i transportu. WYMAGANIA: niekaralność, sumienność, punktualność, mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub chęć szkoleń w zakresie ochrony. OFERUJEMY: um...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0726 s