Filtruj

Praca Szkola Zawodowa - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent rodziny

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAŁUSKACHGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAŁUSKACH
Załuski

Do głównego obowiązku asystenta rodziny należeć będzie wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Do zadań asystenta rodziny należy w szczególności: - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współ...

03.04.202403.04.2024

ASYSTENT RODZINY

Załuski

Zakres obowiązków: Do głównego obowiązku asystenta rodziny należeć będzie wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Do zadań asystenta rodziny należy w szczególności: - opracowanie i realizacja planu pracy...

Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca/Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

JACEKJACEK
Płońsk

To oferujemy pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem wysokie i stabilne dochody (od 5 tys. zł.); szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy; przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego; dopuszczamy możliwość podjęcia współpracy w elastycznym wymiarze godzin bez konie...

15.03.202415.03.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie