Filtruj

Praca Szkolenia Jezykowe - Opole

16-17 z 17 ofert pracy

Specjalista ds. Roszczeń i Warunków Kontraktowych (budownictwo infrastrukturalne)

nowa oferta
MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.
Krapkowice

Specjalista ds. Roszczeń i Warunków Kontraktowych (budownictwo infrastrukturalne) Miejsce pracy: Krapkowice Twój zakres obowiązków Wsparcie procesów formalno-prawnych realizacji projektów Wsparcie procesów przygotowywania umów z podwykonawcami w oparciu o obowiązujące wzory Opiniowanie i wsparcie w ...

23.06.202423.06.2024

Pakowanie gotowych produktów - pieczone mięsko

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na linii produkcyjnej (pieczenie mięs) Praca w chłodni (ok. 7ᵒC) Kontrola jakości Umieszczanie paczek na paletach Załadunek/rozładunek Sprzątanie miejsca pracy WYMAGANIA: Chęć do wyjazdu i podjęcia pracy w Holandii! OFERUJEMY: Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 14.38 EUR (1...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1663 s