Filtruj

Praca Szkolenia Polski - Ustrzyki Dolne

31-33 z 33 ofert pracy

KIEROWNIK RECEPCJI

STEFAN FICSTEFAN FIC
Solina

Nadzorowanie oraz wspieranie codziennej pracy recepcji. Zarządzanie pracą podległego zespołu, szkolenie i motywowanie personelu. Zapewnienie odpowiedniej estetyki recepcji oraz profesjonalnego wyglądu personelu. Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji. Przygotowywani...

29.02.202429.02.2024

Solina

Zakres obowiązków: Nadzorowanie oraz wspieranie codziennej pracy recepcji. Zarządzanie pracą podległego zespołu, szkolenie i motywowanie personelu. Zapewnienie odpowiedniej estetyki recepcji oraz profesjonalnego wyglądu personelu. Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów i podejmowania decy...

Instruktor LEGO robotyki - Lesko i okolice

SPICE GEARS ACADEMY PODKARPACKIE MAŁOPOLSKIESPICE GEARS ACADEMY PODKARPACKIE MAŁOPOLSKIE
Lesko

Poszukujemy pozytywnych, energicznych osób, które mają dobry kontakt z dziećmi. Oferta dotyczy pracy w Lesko i okolicach. WYMAGANIA: Zaangażowanie w projekt Otwartość, komunikatywność, podejście do dzieci niezawodność, prawo jazdy oraz własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów dojazdów do szkó...

24.02.202424.02.2024
od 50 zł