Filtruj

Praca Szlifierz - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

SZLIFIERZ (O)

MACIEJ WRÓBLEWSKI FIRMA WRÓBLEWSKIMACIEJ WRÓBLEWSKI FIRMA WRÓBLEWSKI
Tarnów

Zakres obowiązków: praca na szlifierkach do metalu, płaszczyzn, otworów i wałków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: doświadczenie w obróbce skrawaniem, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, możliwość zatrudnienia eme...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji/ Sklejka/ Drewno / Szlifierz

JERZYJERZY
Tarnów

Twój zakres obowiązków obróbka elementów z drewna szlifowanie elementów dbanie o ciągłość produkcji Nasze wymagania zaangażowanie i dokładność biegła umiejętność obsługi urządzeń typu rotex, znajomość podstawowych narzędzi technicznych umiejętność logicznego myślenia i podejmowania nowych wyz...

09.01.202409.01.2024

TARNOWSKIE ZAKŁADY O SP. Z O.O. SP. K.TARNOWSKIE ZAKŁADY O SP. Z O.O. SP. K.
Wola Rzędzińska

Zakres obowiązków: Szlifierz Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: doświadczenie na stanowisku, wykształcenie zasadnicze zawodowe, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Woli Rzędzińskiej od pn.- pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 4 500 zł brutto....

25.03.202425.03.2024