Filtruj

Praca Szwaczka - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

DAJAR SP. Z O.O.DAJAR SP. Z O.O.
Koszalin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku: Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz Miejsce pracy: Koszalin Opis stanowiska: wypełnianie poszewek pianką, foliowanie-pakowanie poduszek praca akordowa system pracy 2/3 zmiany współpraca z działami produkcji realizacja innych powierzonych zada...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA MASZYNOWA (FP)

Koszalin

Zakres obowiązków: Zszywanie elementów z tkanin i dzianin, obsługa maszyn przemysłowych potrzebnych do wykonywania powierzonej pracy ( stębnówki, overlocka, guzikarka, dziurkarka, maszyna drabinkowa ). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe kwalifikacje bądź doświadczenie w pracy na pokre...

04.04.202404.04.2024

Pracownicy produkcji mebli tapicerowanych

MARIUSZMARIUSZ
Koszalin

Producent mebli tapicerowanych Platan Sofa sp. z o.o. mieszczący się w Koszalinie przy ul. Lnianej 35 szuka pracowników na poszczególne działy: * szwaczek do szycia pokrowców meblowych * stolarzy * tapicerów Chętnych przyuczymy do zawodu. Praca jednozmianowa 7.00-15.00...

06.02.202406.02.2024