Filtruj

Praca Tarkon - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER/ŚLUSARZ

TARKON SP. Z O.O.TARKON SP. Z O.O.
Tarnobrzeg

FIRMA Tarkon Sp. z o.o.Zatrudni pracowników na stanowisko Ślusarz-MonterMiejsce pracy – Belgia, HolandiaWymagania:doświadczenie w zawodzie (prefabrykacja i montaż: kratownic, słupów, belek)montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją technicznąumiejętność szczepiania i posługiwania się urządz...

12.03.202412.03.2024

SPAWACZ 135, 136/138

Tarnobrzeg

Opis stanowiska przygotowanie powierzchni przed spawaniem spawanie konstrukcji zgodnie z specyfikacjami i rysunkami technicznymi ustawianie i konserwacja sprzętu spawalniczego przestrzeganie zasad bezpieczeństwa rozwiązywanie prostych problemów technicznych Wymagania stanowiska doświadczenie ...

15.11.202315.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Kadr

Kępa Nagnajewska

Twoje zadania: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO przygotowywanie umów cywilnoprawnych koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem obsługa oddelegowania ...

04.03.202404.03.2024