Filtruj

Praca w Tarnobrzeg

166-167 z 167 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży prod. finans.-kasjer-SKOK Chmielewskiego

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Stalowa Wola

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0401Obowiązki:Przygotowywanie potraw dla pracowników kantyny przyzakładowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:MIle widziane posiadanie umiejętności przydatnych do pracy na wskazanym stanowisku.Miejsce pracy: 37-450 Stalo...