Filtruj

Praca w Tarnogród

166-168 z 168 ofert pracy

Pomoc domowa, sprzątanie, gotowanie Leżajsk

MAGDALENAMAGDALENA
Leżajsk

Pomoc domowa. Zapraszam do kontaktu uczciwą i solidną Panią, z własną inicjatywą, chętną do pomocy w prowadzeniu domu na stałe (sprzątanie, gotowanie) plus okresowo (wakacje, ferie) opieka nad dzieckiem w wieku szkolnym. Praca spokojna, w godzinach od ok. 7-8 do ok. 14-15. Leżajsk...

28.05.202428.05.2024
od 20 zł

OPERATOR KOPARKI

BAUMA RAFAŁ DZIDOBAUMA RAFAŁ DZIDO
Grodzisko Dolne

Zakres obowiązków: Roboty ziemne, roboty drogowe i rekultywacyjne. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Operator koparki uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I uprawnienie - Operator spycharki kl. I Doświadczenie zawodowe min. 5 lat poparte odpowiednimi uprawnienia...

Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W GRODZISKU DOLNYMGMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W GRODZISKU DOLNYM

Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów, ekspozycja towarów, obsługa kasy fislanej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Sprzedawca* umiejętność - obsługa kasy fiskalnej* staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Umiejętność obsługi kasy fiskalnej...