Filtruj

Praca Techniczni Sp Z O - Gościcino

166-168 z 168 ofert pracy

zatrudnię od zaraz kierowcę kat B

KORYB SP. Z O.O. SP. K.KORYB SP. Z O.O. SP. K.
Puck

Obowiązki: Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw. Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń. ...

18.09.202318.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter / Elektryk - własny projekt ! - GDAŃSK

AN-ELEC SP. Z O.O.AN-ELEC SP. Z O.O.
Gdynia

Firma An-Elec ma ponad 17-letniedoświadczenie w prowadzeniu projektów morskich i lądowych w branży elektrycznej i ślusarskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 i certyfikat bezpieczeństwa VCA. Nie jesteśmy agencją pracy. Realizujemy własne projekty od projektowania, przez realizację, wraz z późnie...

11.09.202311.09.2023

Prowadzący prace elektryczne/Brygadzista- Własny projekt! NL / DE / SE

Gdynia

Firma An-Elec ma ponad 17-letniedoświadczenie. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 i certyfikat bezpieczeństwa VCA. Nie jesteśmy agencją pracy. Realizujemy własne projekty od projektowania, przez realizację, wraz z późniejszą obsługą serwisową. PROWADZĄCY PRACE ELEKTRYCZNE / BRYGADZISTA / ELEKTROMON...