Filtruj

Praca Technicznych Przy - Raba Wyżna

91-93 z 93 ofert pracy

KOSZTORYSTANT W BRANŻY SANITANEJ + obsługa wniosków o dofinansowanie

REKRUTACJASUDERREKRUTACJASUDER
Sucha Beskidzka

Opis stanowiska: Samodzielne sporządzanie ofert z zakresu branży sanitarnej Analiza dokumentacji technicznej Analiza specyfikacji, wymagań oraz zapytań ofertowych Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców/dostawców Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami Tworzenie b...

11.10.202311.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ- stal ocynkowana

KONTAKT ROCK-STALKONTAKT ROCK-STAL
Mszana Dolna

Firma ROCK-STAL czołowy polski producent garaży blaszanych oraz konstrukcji stalowych zatrudni pracownika na stanowisko: SPAWACZ- stal ocynkowana Miejsce pracy: Mszana Dolna 34-730, ul. Ludwika Mroza 4 Wymagania od kandydata: spawanie konstrukcji stalowej ze stali ocynkowanej, umiejętność spaw...

12.09.202312.09.2023

Praca dla Konserwatora w Białce Tatrzańskiej

EWAEWA
Białka Tatrzańska

Zatrudnimy konserwatora w Kompleksie Apartamentów w Białce Tatrzańskiej. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia oraz pracę w sympatycznym zespole. Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 15.00 pod numerem: 185065527 Wymagania: -Własna działalność gospodarcza (mi...

25.07.202325.07.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie