Filtruj

Praca Technicznych Przy - Stanowice

31-33 z 33 ofert pracy

SPAWACZ MAG atrakcyjne zarobki, praca blisko granicy!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Rawicz

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

11.05.202411.05.2024

MONTER / ŚLUSARZ w fabryce blisko granicy, pokój 1-os!

Wołów

PROGRAMISTA/OPERATOR MASZYN CNC

TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGATOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA
Ścinawa

Zakres obowiązków: - programowanie maszyny - obsługa maszyny - wybór narzędzi oraz technologi obróbki - nadzór nad przebiegiem procesu - współpraca z działem technologicznym Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - czytanie rysunków technicznych staż pracy ogółem - lata: 5 Wymaga...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1467 s