Filtruj

Praca Technik Napraw - Trzebinia

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany- Praca od zaraz!

MICHAŁMICHAŁ
Sosnowiec

Tworzymy nową brygadę w naszej firmie- jeżeli masz znajomych, możemy przyjąć na raz więcej osób. Poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego do realizacji zleceń remontowych. Praca obejmuje: Wymianę kafli Malowanie, tynkowanie oraz wylewki Wymianę barierek balkonowych Malowanie ścian oraz elewacji...

21.07.202421.07.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu w YINLUN SETRAB POLAND Sp. z o. o.

WIOLETA FOTEKWIOLETA FOTEK
Krzywopłoty

Zakres obowiązków: Utrzymanie ruchu zakładu produkcyjnego w zakresie mechanicznym i elektryczno-automatycznym. 1. Bieżąca kontrola prawidłowości działania maszyn i urządzeń. 2. Wykonywanie przeglądów, konserwacji i czyszczeń zgodnie z harmonogramem i raportowanie wykonanych prac. 3. Czynny udzia...

12.07.202412.07.2024

PRACA dla Technika Serwisu Stacjonarna

KLIENT DEVIREKLIENT DEVIRE
Dąbrowa Górnicza

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy - wiodącego producenta maszyn RVM poszukujemy Technika Serwisu (praca stacjonarna).Oczekiwania-min. wykształcenie średnie techniczne;-min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;-Komunikatywna znajomość j. angielskiego;-Znajomość programów kompu...

08.07.202408.07.2024