Filtruj

Praca Technik Obslugi - Grudziądz

16-18 z 18 ofert pracy

Brygadzista ekipy sprzątającej. NOWE

HR FOR BUSINESSHR FOR BUSINESS
Nowe

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – poszukuje kandydatów na stanowisko - Lider/ka serwisu sprzątającego. Miejsce pracy – Zakład Drobiarski - Górne Morgi, Nowe Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18 i 18-6 Zakres obowiązków:...

14.03.202414.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MAGAZYNIER

FAM - TECHNIKA ODLEWNICZA SP. Z O.O.FAM - TECHNIKA ODLEWNICZA SP. Z O.O.
Chełmno

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru; przygotowanie towaru do wysyłek; obsługa magazynu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące Umiejętność obsługi wózków jezdnych, UDT do obsługi wózków jezdnych, doświadczenie zawodowe lub chęć ...

08.03.202408.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

FAM – TECHNIKA ODLEWNICZA SP. Z O.O.FAM – TECHNIKA ODLEWNICZA SP. Z O.O.
Chełmno

Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru; przygotowanie towaru do wysyłek; obsługa magazynu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0438 s