Filtruj

Praca Technik Procesu - Swarzędz

121-123 z 123 ofert pracy

Serwisant sprzętu AGD Poznań

COFFEE PLANET POLSKACOFFEE PLANET POLSKA
Poznań

Prężnie rozwijający się firma: SERWIS PLANET AGD poszukuje pracownika na stanowisko Technik Serwisu sprzętu AGD z Obsługą klienta. TWOJE OBOWIĄZKI ; *naprawaiserwisokresowyurządzeń; * kalibracjaiprogramowanieurządzeń; *montażurządzeńuklienta; *okresowaobsługaautomatówkawowych; *budowaniepoz...

05.01.202405.01.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OD ZARAZ Dublin Irlandia UE Wulkanizator Naprawa Alufelg Odnowa

MARCINMARCIN
Poznań

Od zaraz Poszukiwani DOŚWIADCZENI wulkanizatorzy / technicy naprawy- odnowy alufelg - stała praca w renomowanej firmie przy renowacji alufelg w Dublinie na terenie Irlandii / Język angielski nie wymagany !!! Marzec 2024 Firma zajmująca się renowacją felg w Dublinie zatrudni osoby na stanowisko wulk...

03.08.202303.08.2023
od 10350 zł

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Poznań

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0468 s