Filtruj

Praca Technik Serwisowy - Kąty Wrocławskie

46-47 z 47 ofert pracy

Serwisant Elektroniki Przemysłowej, praca jednozmianowa

DOMINIKADOMINIKA
Wrocław

W związku z prężnym rozwojem naszego Klienta z branży serwisu elektroniki i automatyki przemysłowej, poszukujemy doświadczonych specjalistów z tego zakresu. Jeżeli elektronika jest Twoją pasją i chciał(a)byś rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie z dostępem do najnowszych technologii ...

02.07.202402.07.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław

Twój zakres obowiązków: Samodzielną naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Współpraca w grupie Techników Serwisu oraz Konsultantów Technicznych (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach). Nasze wymagania: Zainteresowanie techniką lub mechaniką. Znajomość podstaw...

13.12.202313.12.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1105 s