Filtruj

Praca Technik Staz - Bytom

91-93 z 93 ofert pracy

TECHNIK DENTYSTYCZNY

NZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRABNZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRAB
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: wykonywanie modeli gispowych, praca w dziale ceramiki i CAD/CAM, wykonywanie prac protetycznych na zlecenie lekarza dentysty Wymagania: wykształcenie - medyczne średnie zawodowe zawód - Technik dentystyczny* staż pracy ogółem - lata: 1 dyplom ukończenia szkoły, zdany egzamin zaw...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FIZJOTERAPEUTA - SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W WYROBY MEDYCZNE

FIRMA HANDLOWA MEDYK JERZY MACURAFIRMA HANDLOWA MEDYK JERZY MACURA
Katowice

Zakres obowiązków: - Dopasowanie wyrobów do potrzeb pacjenta. Dobór sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzenie dokumentacji NFZ. Nawiązywanie kontaktu z klientami pacjentami. Wydawanie wyrobów w zakresie zaopatrzenia specjalistycznego ortopedyczno-urazowego. - Godziny pracy: 9:00-17:00. Wymagania: wyk...

Technik farmaceutyczny

PRACA.FARMACJA.PLPRACA.FARMACJA.PL
Chorzów

Apteka Niezapominajka w CHORZOWIE zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Lokalizacja: Chorzów, ul. Katowicka 74 Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, indywidulane podejście do pracownika i otwartość na potrzeby o...

17.04.202417.04.2024