Filtruj

Praca Technik Staz - Zimna Wódka

16-17 z 17 ofert pracy

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY  MADPOL  WOJCIECH MADEJAZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MADPOL WOJCIECH MADEJA
Raszowa

Zakres obowiązków: Kontrolowanie przebiegu produkcji na stanowiskach roboczych, analizowanie zgodności i przebiegu produkcji z planami i jej koordynowanie, planowanie zadań na stanowiskach roboczych oraz organizowanie optymalnego przebiegu produkcji. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształc...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Geodezja Gliwice, Katowice, Śląsk - praca biurowa, terenowa

JAKUBJAKUB
Gliwice

Firma geodezyjna z siedzibą w Gliwicach przyjmie do pracy na stanowisko : geodety pomiarowego, asystenta geodety - praca głównie terenowa, dla osoby samodzielnej nie bojącej się wyzwań. geodety kameralisty - praca przy opracowaniach wyników pomiarów, kompletowanie operatów technicznych do ODGiK P...

11.03.202411.03.2024
od 5000 zł