Filtruj

Praca Technolog Produkcji - Siemianowice Śląskie

31-33 z 33 ofert pracy

Technolog-Programista

TECHNO -WELDTECHNO -WELD
Imielin

Zakres obowiązków : Przygotowywanie dokumentacji technologicznej (ZWCAD) Wykonywanie programów na maszyny CNC Współpraca z działem handlowym na poziomie realizacji zleceń produkcyjnych Współpraca z działem Produkcji i działem Kontroli Jakości Wsparcie techniczne klienta Nasze wymagania : Wyks...

23.11.202323.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik - Technolog do wtryskarek

AGNIESZKAAGNIESZKA
Kobiór

Poszukujemy Pana do pracy na wtryskarkach-technik z doświadczeniem: -uruchomienie produkcji -montaż i demontaż formy -ustawienie odpowiednich parametrów maszyn -wszystkie obowiązki dotyczące technika - technologa wtryskarek Praca jest trzy zmianowa , możliwość nadgodzin , premii oraz pracującyc...

18.07.202318.07.2023
od 6150 zł

Technolog obróbka stali

E.RUDZKATURULAE.RUDZKATURULA
Dąbrowa Górnicza

RAPZ Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, ul. Przybylaka 12, zakład zajmujący się obróbką mechaniczną elementów metalowych , poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Techniczno - Handlowych Opis stanowiska: Po wdrożeniu osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Dobór metod wytwarzania wyrobów...

05.06.202305.06.2023