Filtruj

Praca Telefony - Lublin

106-108 z 108 ofert pracy

Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

BZK GROUP SP. Z O.O.BZK GROUP SP. Z O.O.
Łęczna

Zakres zadań: Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie. Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym. Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z propon...

15.06.202415.06.2024

Specjalista ds. handlu zbożem – Grain Trader

FIRMA HANDLOWA DYZMA WIESŁAW DYZMAFIRMA HANDLOWA DYZMA WIESŁAW DYZMA
Abramowice Prywatne

Firma WAK DYZMA SP. Z O.O. w związku z ciągłym rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko handlowca, specjalisty ds. skupu i sprzedaży surowców rolnych Twój zakres obowiązków utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami firmy aktywne pozyskiwanie n...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wirtualny Asystent - praca zdalna od zaraz!

PATRYKPATRYK
Świdnik

Oferuję współpracę dotycząca umawiania klientów na spotkania biznesowe. Wszystkie materiały zapewniam przez cały okres czasu. Praca polega tylko na odpisywaniu na wiadomości za pomocą gotowych formułek - które oczywiście ode mnie dostaniesz. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na s...

10.06.202410.06.2024
od 4000 zł