Filtruj

Praca Testowanie - Czechowice-Dziedzice

31-33 z 33 ofert pracy

Programista CNC (bez doświadczenia)

MACIEJMACIEJ
Międzyrzecze Górne

SABNER to nowoczesna, doskonale zorganizowana firma zajmująca się produkcją seryjną precyzyjnych komponentów metalowych na maszynach CNC. Wytwarzane przez nas części znajdują zastosowanie w elektronice, medycynie, lotnictwie, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Nasza siedziba mieści się ...

30.04.202430.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Paczkomatów

GPBSGPBS
Tychy

Dzień dobry. Jesteśmy liderem rynku usług montażu samoobsługowych maszyn paczkowych. Realizujemy proces rozstawień w całości od odbioru urządzeń z produkcji, po oddanie urządzenia do komercyjnego użytku. Odbiorcą naszych usług jest operator pierwszej i największej sieci paczkomatów w Polsce. W związ...

29.04.202429.04.2024
od 12000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MONTER SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO, MONTER OPRAW

ZAKŁAD PRODUKCJI SP. Z O.O. SP. K.ZAKŁAD PRODUKCJI SP. Z O.O. SP. K.
Tychy

Zakres obowiązków: Montaż kabli i wiązek elektrycznych; montaż mechaniczny podzespołów niezbędnych do dalszej produkcji; testowanie zmontowanych podzespołów; podstawowa kontrola jakości. * praca w systemie 2-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00 Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawo...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0191 s