Filtruj

Praca Tli - Wrocław

16-18 z 18 ofert pracy

Monter fotowoltaiki

SPIDERSYS SP. Z O.O.SPIDERSYS SP. Z O.O.
Wrocław

Oferujemy zlecenia dla monterów fotowoltaiki na terenie Niemiec . Nawiązujemy współpracę z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi oraz większymi firmami fotowoltaicznymi. Zakres zadań: Montaż paneli fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych, domach wielorodzinnych i blokach mieszkalnych. ...

02.01.202402.01.2024
od 18000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

SPRZĄTACZKA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RZEPLINIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RZEPLINIE
Rzeplin

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w budynku szkoły oraz na przyległym terenie. Wydawanie posiłków. Praca w godz.: 8:00-16:00, 11:00-19:00. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 316 50 42, e-mail: sekretariat@sprzeplin.pl Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe za...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier, konserwator, złota rączka

SZCZYRBASZCZYRBA
Górzyce

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży robót kanalizacyjnych i drogowych zatrudni osobę na stanowisko – magazyniera, konserwatora.Zakres obowiązków:- wydawanie i odbieranie sprzętu od pracowników, prowadzenie ewidencji,- dbanie o estetykę na hali magazynowej i na terenie przyległym,- konserwacj...

29.04.202429.04.2024