Filtruj

Praca Tokarz - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

TOKARZ

FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH - KRAŚNIK S. A.FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH - KRAŚNIK S. A.
Kraśnik

Zakres obowiązków: Obsługa tokarki jednowrzecionowej, ręczne zakładanie i zdejmowanie obrabianych detali. Wymiana płytki skrawających, kontrolowanie wykonanych detali za pomocą przyrządów pomiarowych. Wypełnianie dokumentacji technologicznych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tokarz

FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH – KRAŚNIK S. A.FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH – KRAŚNIK S. A.
Kraśnik

Obsługa tokarki jednowrzecionowej, ręczne zakładanie i zdejmowanie obrabianych detali. Wymiana płytki skrawających, kontrolowanie wykonanych detali za pomocą przyrządów pomiarowych. Wypełnianie dokumentacji technologicznych....

Operator maszyn i urządzeń do obróbki metali w FŁT-Kraśnik S.A.

FŁT-KRAŚNIK S. A.FŁT-KRAŚNIK S. A.
Kraśnik

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. poszukuje operatorów maszyn i urządzeń do obróbki metali – TOKARZY, SZLIFIERZY do pracy na produkcji. Gwarantujemy przygotowanie do pracy i wraz ze szkoleniami wstępnymi oraz okresowymi, a także wsparcie naszych specjalistów w szybkim wdrożeniu do pracy. Wym...

08.02.202408.02.2024