Filtruj

Praca Tokarz - Piekary Śląskie

31-33 z 33 ofert pracy

Tokarz manualny - Katowice

PRACAPRODUKCJAPRACAPRODUKCJA
Sosnowiec

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze tokarza manualnego. Praca 2-zmianowa na terenie Katowic.Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 515505541....

20.05.202420.05.2024

TOKARZ

GAW - PLAST GAWEŁ WIOLETTAGAW - PLAST GAWEŁ WIOLETTA
Zabrze

Zakres obowiązków: obróbka skrawaniem, toczenie części metalowych. OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (komunikatywna znajomość języka polskiego). Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe zawód - Tokarz w metalu staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie zawodowe, tokarz lub tokarz...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator frezarki CNC, Operator tokarki CNC, Tokarz

PW HYDROKOBPW HYDROKOB
Katowice

Firma z Katowic zatrudni operatora frezarki CNC, operatora tokarki CNC, tokarza konwencjonalnego.Kontakt pod nr tel. 32 206 67 57, 32 252 88 80 lub e-mail : @Oferujemy :umowe o pracę, pełny wymiar czasu pracy, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne stawki uzaleznione od doświadczenia zawodowego, atrak...