Filtruj

Praca Tomasz - Orzechowo

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy kierowcy C+E z minimum 5-letnim doświadczeniem.

TOMASZTOMASZ
Orzech

Obowiązki: Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń. Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki. ...

29.01.202429.01.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na magazynie

Warka

Dam pracę tymczasową na magazynie z możliwością podjęcia stałej współpracy. Prace polegające na: przyjmowaniu i ewidencji towarów na magazynie rozładunkach mechanicznych i ręcznych towarów w magazynie przygotowywaniu zamówień zewnętrznych i dla klientów cyklicznych inwentaryzacjach pracach porz...

05.04.202405.04.2024
od 4300 zł

Zatrudnię elektryka, elektromontera z doświadczeniem, minikoparka

Głowaczów

Firma Elektryczna zatrudni elektromontera, elektryka z doświadczeniem w branży. Wymagania: -uprawnienia SEP, -mile widziane uprawnienia oraz doświadczenie na minikoparce, -prawo jazdy kat B, -dyspozycyjność, -chęć do pracy, brak nałogów, Obowiązki: -montaż złączy kablowych niskiego napięcia,...

27.11.202327.11.2023
od 25 zł