Filtruj

Praca Transport Kierowca - Kędzierzyn-Koźle

16-18 z 18 ofert pracy

Kierowca kat B, na przewóz osób mikrobusem do 9 osób

TOMASZ RYCHELTOMASZ RYCHEL
Racibórz

Obowiązki: Przewożenie osób zgodnie z ustalonym harmonogramem i trasą. Samodzielne zarządzanie czasem pracy. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji transportowych. Utrzymanie czystości pojazdu. Zgłaszanie wszelkich incydentów drogowych i nieprawidłowości. Współpraca z zespołem w ...

24.04.202424.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyspozytor transportu

URSZULAURSZULA
Bierawa

Firma Rumak Spółka Z.o.o SK poszukuje osobę na stanowisko Dyspozytora Transportu. Opis stanowiska: W związku z rozwojem działalności poszukujemy dyspozytora transportu międzynarodowego i krajowego. Nasze wymagania: -Samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji, -Dobra organizacja pra...

23.04.202423.04.2024
od 4000 zł

Spedytor Krajowy

ROBERTROBERT
Jaryszów

Dyspozytor krajowy Opolskie / Strzelce Opolskie / Jaryszów Co będzie należało do Twoich obowiązków: · Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie isprawną realizację zleceń dotyczących realizacji dostaw kruszywa; · Rozliczanie norm zużycia paliwa · Planowanie tras ora...

18.04.202418.04.2024
od 4500 zł