Filtruj

Praca Transport Kierowca - Żywiec

31-33 z 33 ofert pracy

Kierowca samochodu dostawczego 3,5t w markecie budowlanym.

MARCINMARCIN
Bielsko-Biała

Firma transportowa poszukuje osoby na stanowisko: kierowca samochodu dostawczego do 3,5T w markecie budowlanym. Praca wykonywana jest na terenie Bielska-Białej i Żywca. Wymagania: - Doświadczenie w jeździe samochodami dostawczymi, - podstawowa znajomość topografii miasta i okolic, - brak przeci...

08.05.202408.05.2024
od 5300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA AUTOBUSU

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY W BIELSKU-BIAŁEJ SP. Z O.O.MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY W BIELSKU-BIAŁEJ SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego. Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia. System dwuzmainowy w godz.: 4.00-24.00 w równoważnym systemie od pn. do nd. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy k...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT C+E (O)

PAWEŁ WIERZBICKI USŁUGI TRANSPORTOWEPAWEŁ WIERZBICKI USŁUGI TRANSPORTOWE
Łękawica

Zakres obowiązków: Kierowca kat C+E Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej, możliwość zatrudnienia emeryta lub rencisty, możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu. Praca w Tarnowie i okolicac...

30.04.202430.04.2024