Filtruj

Praca Transport Krajowy - Ostrów Wielkopolski

61-63 z 63 ofert pracy

operator produkcji

Międzybórz

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń Kontrola wizualna gotowego produktu Realizowanie bieżących planów produkcyjnych Wymagania: Chęć do pracy zmianowej Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 4800 zł brutto/ miesiąc wzbogacone systemem premiowym i dodatktami Stabilne zatrudnienie na podstawie u...

03.10.202303.10.2023

spedytor międzynarodowy

DAWIDDAWID
Kalisz

Firma transportowo-spedycyjna- MMD-SPEDITION z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje spedytorów do nowo otwartego oddziału w Bydgoszczy oraz Kaliszu. Poszukujemy WYŁĄCZNIE doświadczonych osób w spedycji międzynarodowej i krajowej. W zamian oferujemy: Gwarantujemy wysokie zarobki uzależnione ...

02.10.202302.10.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E transport krajowy

DAREKDAREK
Kalisz

Zatrudnię Kierowcę C+E z kodem 95 Transport Krajowy Wyjazdy w Poniedziałek powroty Piątek Naczepa firanka Umowa o pracę...

25.06.202325.06.2023