Filtruj

Praca Transport Magazyn - Katowice

61-62 z 62 ofert pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Zabrze

Wymagania: Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług magazynowych i transportowych. Zaangażowanie i sumienność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole. Um...

16.06.202416.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn/magazynier UDT Gliwice

AAS SP. Z O.O.AAS SP. Z O.O.
Gliwice

Zadania : transport materiałów śrutowanie detali Oczekujemy: uprawnień UDT na wózek widłowy doświadczenia w pracy na produkcji lub magazynie Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio z zakładem wynagrodzenie bazowe plus premie miesięczne (do 6200 zł brutto/mc) dofinansowanie do posiłków – stołówka 215 z...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0436 s