Filtruj

Praca Transport Spedycja - Szczecin

16-17 z 17 ofert pracy

Pracownik biurowy fakturowanie i spedycje.

PIOTR ZAPŁATAPIOTR ZAPŁATA
Lubczyna

OPIS Zakres obowiązków: Fakturowanie. Spedycja Zamawianie transportów pod wysyłki. Kontakty z działem Marketingu Wymagania wobec kandydatów: Skrupulatność, dokładność. Dobra organizacja pracy. Mile widziane: Doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków. Co oferujemy: Wsparcie w rozwoju w f...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Procesów WMS

DSV SOLUTIONS SP. Z O.O.DSV SOLUTIONS SP. Z O.O.
Łozienica

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata. W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services. DSV Solutions z siedzibą w Pęci...

19.12.202319.12.2023