Filtruj

Praca Transporty - Opole

61-62 z 62 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU KAT. C+E

TRANSPORT JACEK SZUMLAŃSKITRANSPORT JACEK SZUMLAŃSKI
Stradunia

Zakres obowiązków: Przewóz towarów zgodnie z zleceniem. Trasy w dniach od poniedziału do piątku. Wyjazdy z miejscowości Stradunia - trasa Polska-Czechy-Słowacja Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E wyk. bez znaczenia, karta kierowcy, odpowied...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stradunia

Numer oferty: StPr/24/0665Obowiązki:Przewóz towarów zgodnie z zleceniem. Trasy w dniach od poniedziału do piątku. Wyjazdy z miejscowości Stradunia - trasa Polska-Czechy-SłowacjaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:brak lub niepełne podstawowePo...