Filtruj

Praca Twoj Start - Niemodlin

151-153 z 153 ofert pracy

Nysa| Praca| Kurier| Dostawca| Nawet do 7000 PLN brutto

ADRIANAADRIANA
Nysa

Co zrobić żeby zacząć? Jeżeli masz tylko własny lub wynajmowany; skuter, rower, samochód aplikuj i zacznij zarabiać jeszcze tego samego dnia! Oferujemy konkurencyjne stawki do 7000 zł brutto miesięcznie! Wystarczy, że podpiszesz umowę z jednym z naszych partnerów flotowych - to Ty wybierasz. Rejestr...

09.10.202309.10.2023
od 25 zł

TOYOTA:Pracownik Utrzymania Ruchu (ślusarz, tokarz, formierz, spawacz)

TMMP JELCZ-LASKOWICETMMP JELCZ-LASKOWICE
Brzeg

Toyota jest symbolem doskonałej jakości i najwyższych standardów, nie tylko jako producent samochodów, ale także jako pracodawca. Nasi pracownicy cenią sobie atmosferę, wzajemne wsparcie i relacje z przełożonymi.* Jeśli chcesz dołączyć do lidera branży motoryzacyjnej i wesprzeć nas swoim doświadcz...

06.10.202306.10.2023
od 8081 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji - zarobki do 5500 zł brutto!

Lewin Brzeski

Zadania: Kontrola jakości produktów Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym Montowanie elementów Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową Wymagania: Gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie od poniedziałku do piątku, wolne weekendy Zdolności manualne Mile widziane jest do...

05.10.202305.10.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0343 s