Filtruj

Praca Tynkarz - Zawadzkie

1-3 z 3 ofert pracy

TYNKARZ

KAPICA SP. Z O.O. SP. K.KAPICA SP. Z O.O. SP. K.
Zawadzkie

Zakres obowiązków: Obróbki tynkarskie otworów okiennych, murowanie, prace porządkowe i organizacja miejsca pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B doświadczenie w obróbkach tynkarskich...

16.07.202416.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

malarz/ tynkarz

ENCO SP. Z O.O.ENCO SP. Z O.O.
Pyskowice

MALARZ/ TYNKARZmiejsce pracy: Pyskowicewymiar pracy: EtatGłówne zadania:*prace wykończeniowe przy stacjach transformatorowych - malowanie / tynkowanieOferujemy: *Pracę w budynku produkcyjnym *Dowolną formę zatrudnienia * Stabilną pracę *Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjn...

21.08.202421.08.2024

Malarz tynkarz

ENCOENCO
Pyskowice

Główne zadania:•tynkowanie i zacieranie stacji transformatorowych•malowanie i silikonowanie stacji transformatorowychDo aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki: •umiejętność malowania•umiejętność zacierania•dokładność•umiejętność samodzielnej organizacji pracy i pracy w grupieOfe...

15.07.202415.07.2024