Filtruj

Praca Tynki - Łódź

16-18 z 18 ofert pracy

PRACOWNIK DO PRAC REMONTOWYCH

MICHAŁ ZIELONKAMICHAŁ ZIELONKA
Grodzisko

Zakres obowiązków: Praca przy remontach m.in malowanie, gładzie, tynki, regipsy, docieplanie budynków. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Doświadczenie mile widziane....

27.02.202427.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grodzisko

Praca przy remontach m.in malowanie, gładzie, tynki, regipsy, docieplanie budynków....

Dam Pracę całoroczną Ogólnobudowlane / wykonczenia wnetrz

FIRMAFIRMA
Pabianice

Witam , Poszukuje pracowników do Pracy Całorocznej w województwie łódzkim , odbieram z miejsca ustalonego i odwiozę w te same miejsce Po zakończonej pracy . - Praca polega na Pracach wykończeniowych od A do Z - Wyburzanie - żadko sie wykonuje jak tak to drobne rzeczy itp.. - Przygotowania , szpac...

07.10.202307.10.2023
od 5900 zł