Filtruj

Praca Ubezpieczenia Polski - Lublin

16-18 z 18 ofert pracy

Praca przy zbiorze truskawek

STANISŁAWSTANISŁAW
Wólka Zawieprzycka

Przyjmę do zbioru truskawek w sezonie 2024.Początek zbioru ok.01,06,2024.Zapewniam zakwaterowanie z pełnym węzłem sanitarnym i kuchennym oraz ubezpieczenie.Wynagrodzenie akordowe.Możliwość zarobienia od 7000-10 000 zł w zależności od własnych umiejętności.Plantacja zadbana i nawadniana.Bliższe info...

28.04.202428.04.2024

Magazynier z UDT

Nałęczów

Zadania: Załadunek tirów Obsługa wózka widłowego Dbanie o stan wózka – czyszczenie i konserwacja Prace porządkowe Wymagania: Chęć podjęcia stałej współpracy Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja Uprawnienia UDT Książeczka sanepidowska Ofer...

15.04.202415.04.2024

Pracownik Magazynowy

NESTLENESTLE
Nałęczów

NESTLE POLSKA S.A. ODDZIAŁ NESTLE WATERS Producent wody butelkowanej posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie Główne zadania: Rozładunek i załadunek towaru Odbiór towaru z linii produkc...

27.03.202427.03.2024