Filtruj

Praca Ubezpieczeniowy - Łęczyca

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik produkcji

Zgierz

Oferta: Zatrudnienie na podstawie oskładkowanej umowy o pracę tymczasową - pełny etat Bogaty pakiet benefitów - m.in. opieka medyczna, MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy Dofinansowanie do posiłków Darmowy transport pracowniczy na wyznaczonych trasach (m.in. Poddębice, Łęczyca, Uniejów, Łódź, Aleksan...

11.04.202411.04.2024

Pracownik produkcji z UDT

Stary Gostków

Zadania: obsługa maszyny wskazanej przez przełożonego; pakowanie wyrobów gotowych do kartonów zbiorczych; kontrola jakości; Wymagania: gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym; umiejętność pracy w zespole; precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań manualnych; sumienność i odpowiedzialność; chęć do ...

02.04.202402.04.2024

Praca dodatkowa

DM LEXDM LEX
Kutno

DM LEX Spółka z O.O. - sektor usług prawnych. Poszukujemy osoby chętne do współpracy w uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynień od Towarzystw Ubezpieczeniowych i Skarbu Państwa.Zakres obowiązków:- pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi relacji;- tworzenie baz danych klientów;- podpisywanie umów...

27.02.202427.02.2024