Filtruj

Praca Ukladanie Terakoty

1-3 z 3 ofert pracy

GLAZURNIK

FIRMA USŁUGOWA DORUS DOROTA DOMKOWFIRMA USŁUGOWA DORUS DOROTA DOMKOW
Szczecin

Zakres obowiązków: - układanie glazury, terakoty, płyt betonowych - miejsce wykonywania pracy: Szczecin Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Uprawnienia wskazane....

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kafelkarz/ Glazurnik

NJU JOB SP. Z O.O.NJU JOB SP. Z O.O.
Thum

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko glazurnik. Kafelkarz/ Glazurnik Obowiązki Układanie płytek ceramicznych, terakoty, płytek drewnianych, szklanych, kamiennych oraz innych materiałów wykończenia wnętrz. na ścianach oraz podłogach. Wym...

ROBOTNIK BUDOWLANY

Gostynin

Zakres obowiązków: Szeroko pojęte prace remontowo-budowlane. Pomoc i wykonywanie prac budowlanych oraz remontowo budowlanych na obiektach budownictwa mieszkalnego, jak i na obiektach użytecznosci publicznej. Główne zadania to m.in. wyburzanie, murowanie, układanie kostki brukowej, ocieplanie nieruch...