Filtruj

Praca Ukladanie Towaru - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

nowa oferta
ADREAMSADREAMS
Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Chojnice, Toruń, Płock, Płońsk, Grudziądz, Pabianice, Wieluń, Brodnica, Świecie, Sieradz, Zduńska Wola, Zgierz, Tuchola, Nowe Miasto Lubawskie, Rypin, Kępno, Wieruszów, Chełmno, Aleksandrów Kujawski, Człuchów, Łask

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

ONE PLUS SP. Z O.O.ONE PLUS SP. Z O.O.
Swobodnia

Zakres obowiązków: Odpowiada za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu, przyjmowanie i wydanie towaru, układanie towaru w magazynie, dba o porządek na terenie magazynu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe godziny zmian: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00....

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik magazynowy

Swobodnia

Odpowiada za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu, przyjmowanie i wydanie towaru, układanie towaru w magazynie, dba o porządek na terenie magazynu....

15.04.202415.04.2024