Filtruj

Praca Ukladanie - Gdynia

16-18 z 18 ofert pracy

KONSERWATOR/OBSŁUGA TECHNICZNA

nowa oferta
HOTEL ORLE K. PODKÓWKA M. ZDANOWSKI SP. J.HOTEL ORLE K. PODKÓWKA M. ZDANOWSKI SP. J.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Prace na terenie hotelu, drobne modernizacje zlecone przez przełożonego. Usuwanie bieżących uszkodzeń oraz awarii. Obsługa techniczna obiektu, malowanie i szpachlowanie. Praca od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w weekendy), w godzinach 8-16. Wymagania: wykształcenie - pod...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Bitumiczny / Operator rozkładarki do mieszanek bitumicznych (m/k)

nowa oferta
BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Gdańsk

Miejsce pracy : Cała PolskaOpis stanowiska: Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, Różne prace związane z robotami bitumicznymi; Możliwość awansu oraz przekwalifikowania na operatora po zdobyciu doświadczenia. Wymagania: Pracowałeś przy układaniu na...

PRACA OD ZARAZ: Pracownik produkcji

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Gdańsk

Zadania: praca przy taśmie - układanie i pakowanie produktu, wizualna kontrola, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, układanie kartonów na palecie - owijanie stretchem, transport wózkiem paletowym, produkowanie mieszanek - dosypywanie i ważenie składników, przyjmowanie surowców, transport ręcz...

23.06.202423.06.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie