Filtruj

Praca Ukladanie - Kielce

16-17 z 17 ofert pracy

OPERATOR KOPARKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Korczyn

Numer oferty: StPr/24/0824Obowiązki:Obsługa koparki. Prace związanez układaniem kostki brukowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: mile widziane doświadczenie na stanowisku - operator koparki chęć do pracy bez nałogów Miejsce...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ŁUKASZ SMOLARCZYK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA FACHBUDŁUKASZ SMOLARCZYK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA FACHBUD
Korczyn

Zakres obowiązków: Obsługa koparki. Prace związanez układaniem kostki brukowej. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - bez nałogów umiejętność - chęć do pracy umiejętność - mile widziane doświadczenie na stanowisku - operator koparki...