Filtruj

Praca Ula - Olsztyn

241-243 z 243 ofert pracy

Piekarnia Tyrolska zatrudni kierowcy do rozwożenia pieczywa.

PIEKARNIA TYROLSKAPIEKARNIA TYROLSKA
Barczewo

Piekarnia Tyrolska poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa. Szczegóły oferty: Godziny pracy: Start o 1:30 w nocy. Trasa: Elbląg i okolice. Częstotliwość: 6 dni w tygodniu. Wymiar czasu: Pełen etat Wynagrodzenie: 4500 zł netto miesięcznie (na ręke) Miejsce rozpoczęcia i zakończenia trasy: Sie...

27.05.202427.05.2024
od 6117 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OCHRONIARZ

SPÓŁDZIELNIA WULKAN W OLSZTYNIESPÓŁDZIELNIA WULKAN W OLSZTYNIE
Olsztynek

Zakres obowiązków: ochrona powierzonego mienia ( Octim sp. z o.o., ul. Zielona 2 ) Wymagania: wykształcenie - podstawowe wymagania - oczekiwania pracodawcy: zaangażowanie w pracę, podejmowanie szybkiej decyzji w razie zdarzeń losowych, odpowiedzialność, obowiązkowość, samodzielność w działaniu, uc...

Opiekunka w Dom Pomocy Społecznej w Olsztynku

DPS ZACISZEDPS ZACISZE
Olsztynek

Dom Pomocy Społecznej Zacisze w Olsztynku zatrudni opiekunkę, umowa o pracę - etat . Praca w godzinach 7-19 ; 19-7. wykształcenie: średnie Wynagrodzenie 4242 zł. (brutto) + % staż pracy.tel. , (89)519 50 21. e- mail: kadry @Ul. Park 5...