Filtruj

Praca Umiejetnosci Manualne - Bytom

421-423 z 423 ofert pracy

Tworzenie biżuterii / obsługa sklepu Internetowego Hannah Store

HANNAH STOREHANNAH STORE
Katowice

Hannah Store - to sklep internetowy z najwyższej jakości personalizowaną biżuterią. Poznaj nas bliżej na www.hannahstore.pl Tworzymy ręcznie, w naszej siedzibie w Katowicach. Szybko się rozwijamy, dlatego poszukujemy osób do tworzenia biżuterii oraz obsługi naszego sklepu Internetowego. Zaangaż...

01.07.202301.07.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ogólnobudowlany

ŚLĄSKIE CENTRUM MARIOCARŚLĄSKIE CENTRUM MARIOCAR
Tychy

Działająca na rynku od lat firma CIS-NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. Poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Na stanowisku pracownika budowlanego mile widziane są osoby mające doświadczenie bądź też chcące je nabyć. Pracownik ogólnobudowlany powinien ...

28.06.202328.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Galeria Urody w Piekarach Śl. zatrudni podologa

KARINA STACHKARINA STACH
Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Poszukujemy podologa do naszego gabinetu Obowiązki: Diagnozowanie i usuwanie problemów stóp takich jak: modzele, odciski, wrastające paznokcie, itd. Wykonywanie zabiegów podologicznych, w tym pedicure leczniczego. Udzielanie porad dotyczących pielęgnacji stóp. Wymagania: Znaj...

22.06.202322.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0504 s