Filtruj

Praca Umowa O Dzielo A - Zakroczym

106-108 z 108 ofert pracy

Stanowisko ds. zgodności - Vistula Bank Spółdzielczy

VISTULA BANK SPÓŁDZIELCZYVISTULA BANK SPÓŁDZIELCZY
Wyszogród

Stanowisko ds. zgodności Vistula Bank Spółdzielczy poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy. Stanowisko: Stanowisko ds. zgodności Miejsce pracy: Centrala Banku, ul. Rębowska 2, 09-450 Wyszogród Główne zadania m.in.: opracowywanie Matrycy Funkcji Kontroli wraz z planami kontroli wewnętrznej; p...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Radonice

Zadania: Obsługa wózka widłowego niskiego składu Przemieszczanie asortymentu w magazynie Załadunki i rozładunki towaru na podstawie zleceń Współpraca z zespołem magazynowym Zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych niskiego składowani...

zatrudnimy pracownika biurowego

ANNAANNA
Konotopa

Duża firma z branży gastronomicznej poszukuje pracownika biurowego: Zakres obowiązków: 1) Wsparcie Przełożonego w bieżącej pracy – prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji, pism 2) zapewnienie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a podległymi dzi...