Filtruj

Praca Umowa Stala - Będzieszyn

436-438 z 438 ofert pracy

Kierowca kat b 300 zl dzien miedzynarodowka

BARTOSZBARTOSZ
Kalisz

OPIS STANOWISKA: Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B Gwarantujemy długoterminową prace z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Praca odbywa się na samochodach dostawczych z zabudową sypialnianą naGorzeo ładowności 12 ep lub 9 ep z winda (Posiadamy Tylko Sam...

12.09.202312.09.2023
od 8999 zł

Praca na Giełdzie Kaliskiej

SŁAWEKSŁAWEK
Kolonia Kokanin

Zatrudnię osbę do pracy w hurtowni na terenie Giełdy Kaliskiej. Praca na magazynie oraz przy szykowaniu i pakowaniu owoców. Poszukuję zarówno osób do pracy na stałe oraz dorywczo na okres sierpien/wrzesień. Praca w godzinach nocnych 1.00-9.00 51*****03...

30.08.202330.08.2023
od 29 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik operatora

KRAUS FOLIE SP. Z O.O.KRAUS FOLIE SP. Z O.O.
Kalisz

KRAUS FOLIE jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku folii. Nasza firma jest skupiona na dostarczaniu zaawansowanych technologicznie folii poliolefinowych produkowanych metodą wytłaczania z rozdmuchem, zarówno w technologii 3, 5 oraz 9-warstwowej. Jesteśmy skupieni w szczególnoś...

24.08.202424.08.2024
od 5 zł